Hitrádio Apollo

Mé první zaměstnání a první zkušenost s médií coby ranní zprávařka.

Česká televize

Práce, která se mi stala do jednatřiceti let velkou vášní. Dělat zprávařinu je velká a časově náročná dřina, ale jestli něco člověka naučí, tak tenhle obor rozhodně. Reportérku v terénu, živé vstupy i větší publicistická témata mě bavila přes jedenáct let.

Regionální R1 Morava a Prima FTV

Krátce jsem se dostala coby zprávařka a reportérka do terénu také v soukromém sektoru. Hlavně v rámci reportáží pro Krimi zprávy a hlavní zprávy Prima FTV. Pohotovost, rychlost, preciznost. To vše musíte zvládnout v kdykoliv a kdekoliv. I v nejvíce vypjatých stresových situacích „na place“.

Hitrádio Orion

Po odchodu z ČT jsem se rozhodla pracovat tzv. na vlastní triko. Do nynějška pracuji jako moderátorka Hitrádia Orion. Práce mých snů, práce, která je pro mě za odměnu.

Český para hokej a PR

Spojit práci s posláním je náročné nejen mentálně, ale i časově. Parahokej se mi stal druhou rodinou a kromě PR mám na starosti komplexní tvorbu veškerých promo, audiovizuálních materiálů, dala jsem dohromady také krásný dokument o MS v para hokeji Ostrava 2019. Je to práce, která má smysl nejen v rámci komunikace, médií a PR. Ale doslova mění lidské osudy.

Moderování

Světlo Valmez

Druhý nejlepší světový event roku 2018, kde jsem se zapojila coby PR manžerka a moderátorka.

Moderátorka plesu Univerzity Palackého 2019

Má Alma mater. Obrovská pocta moci se na univerzitní půdu po dlouhých letech takto vrátit.

Ostravské Vánoční trhy 2019 – 2022

Práce v chladu, ale s atmosférou. Trávit veškerý svůj čas před Vánoci na stagi není zrovna ideální, ale když to člověk miluje, zvládne i chaotické období konce roku pracovně i doma s rodinou.

Colours of Ostrava 2019, 2022

První zkušenost s velkým festivalem v rámci ČEZ Family Stage a doufám, že ne poslední.

MSV elektronika s.r.o.

25 let od založení úspěšné firmy ze Studénky a pro mě možnost moderovat firemní event pro zaměstnance, ale následně i nejdůležitější firemní partnery v Národním technickém muzeu v Praze. Obrovská čest. Regionálním firmám moc fandím a jsem ráda, když mohu své zkušenosti a dar slova využít právě v rámci firemních eventů.

Dny Zámeckého pivovaru Cieszyn

Po dlouhých letech vůbec první možnost moderovat česko-polskou akce v mém rodiči – Českém Těšíně a pro další mou obrovskou vášeň – pivovarnictví! Díky za tuto možnost!

Šijeme srdcem Valašské Meziříčí

Práce za odměnu. Tak vnímám akce, které mohu moderovat pro radost zaměstnanců dané firmy a spokojených zákazníků. To je i případ oděvní značky Šijeme srdcem, která se rozhodla uspořádat první open air akci v amfiteatru ve Valašském Meziříčí. Módní přehlídka, soutěže pro děti i kapely. Měla jsem tu čest provázet prvním firemním dnem této značky, kterou si mohla užít majitelka firmy se svými zaměstnankyněmi i zákazníky.

ChainCamp 2022

Největší bitcoinová konference svého druhu ve Střední Evropě se uskutečnila v úžasných prostorách Multifunkční auly GONG v Dolních Vítkovicích. Tohle moderování mě opět přesvědčilo o tom, jak moc miluji výzvy a jak moc ráda poznávám nové lidi. Svět kryptoměn nepatří k těm, které bych dobře znala. Přesto jsem byla schopna díky pečlivé přípravě touto konferencí provázet ke spokojeností všech hostů i několika tisíc návštěvníků. A doufám, že jsme tady navázali dlouhodobou spolupráci.