Para hokej

Nezapomenutelné mistrovství světa v para hokeji 2019

Odmalička sportuju, odmalička miluju pohyb jako takový. Para hokej jsem možná vzdáleně znala z televizních obrazovek. V roce 2018 mě ale oslovil Jiří Šindler s tím, že by chtěl v Ostravě uspořádat právě para hokejové MS. Oka. Nic extra, řekla jsem si. Jenže on chtěl hlavně lidem para hokej představit, dostat pod kůži.

Odhodlání, nadšení, emoce. Para Ostrava 2019

Dali jsme si několik cílů a já se ujala PR a mediální sekce. Stála jsem za výrobou propagačních spotů o para hokeji. Stála jsem za novým webem, který jako první na světě tento sport takto komplexně představoval. Právě Jiří Šindler (za mě naprosto geniální manager) dal dohromady úžasný tým lidí. A to, čemu nikdo nevěřil, se stalo.

Lámali jsme rekordy...

Mistrovství světa v para hokeji Ostrava 2019 lámalo opakovaně historické tabulky. Byl to nejnavštěvovanější šampionát v historii paralympijských sportů. Online zápasy z tohoto turnaje sledovali fanoušci v neskutečných 131 zemích světa. Para hokejisté zažívali to, co zdraví sportovci. A tohle jsme chtěli! Žádné bariéry a hranice! Žádný ostych a koukaní na handicapované sportovce přes prsty! Oni jsou totiž mnohonásobně větší borci, než ti zdraví.

Srdeční záležitost

Para hokeji patří mé srdce. Doufám, že se český para hokej trvale dostane na světovou úroveň a bude držet i v oblibě fanoušků. Je to tvrdý sport. Jsou to neuvěřitelné lidské příběhy a musím dodat, že je mi neskutečnou ctí, že mohu být součástí malého týmu, který tento sport podporuje a rozvíjí!

Podívejte se sami!